اطلاعیه

تاریخ خبر: 1398/07/16


"خیلی مهم و حائزاهمیت"

قابل توجه اعضای محترم کانون طراحی مهندسی و طراحی مونتاژایران

باسلام  به کلیه شرکتهای عضو کانون به ویژه در زمینه انرژی توصیه می شود که نیازهای خود را در ارتباط با صنایع نیروگاهی و صنایع نفت و گاز، به زبان انگلیسی به آدرس اطلاعیه ذیل ارسال و همچنین کالای ساخت داخل خود را نیز برای فروش به شرکتهای خارجی اعلام فرمایند.

کانون طراحی مهندسی و طراحی مونتاژایران            

         1398/07/16

دوستان گرامی، با سلام و عرض ادب و ارادت؛
پیرو اطلاع رسانی های قبلی در مورد امکان صدور کالا های صنعتی تولید داخل با مشارکت و همکاری شرکت های خارجی، به استحضار می رساند که در حال حاضر ارتباطات خوبی با یک شرکت آلمانی بوجود آمده و این شرکت متناسب با امکانات و توانمندی های اعلام شده برخی از شرکت‌هایی که اعلام همکاری نموده و اطلاعات خود را ارسال نموده اند، استعلام هایی از ایشان به عمل می‌آید که امید می رود برخی از آنها بزودی اجرایی گردد.

از طرف دیگر، با توجه به تحریم های اخیر دولت آمریکا و مشکلاتی که برای واردات برخی از اقلام مورد نیاز صنایع بوجود آمده است، طی تماس هایی با یک شرکت خدمات مهندسی روسی در زمینه صنایع نیروگاهی و صنایع نفت و گاز، این شرکت اعلام آمادگی نموده که در زمینه تامین نیازمندی های شرکت های همکار از منابع؛ آمریکایی، کانادا، چین و برخی از کشورهای اروپایی، با ما همکاری نماید.
از طرف دیگر، این احتمال داده می شود که شرکت های ایرانی همکار بتوانند در زمینه تامین برخی از اقلام مورد نیاز صنایع روسیه که در حد توان ساخت داخل آنها در ایران می باشد، و یا حتی قبلا ساخته شده است، با آن شرکت روسی همکاری نمایند.

لذا از کلیه دوستانی که تمایل دارند در هریک از موارد گفته شده همکاری داشته باشند، درخواست می گردد که مقدمتا اطلاعات مختصری از توانمندی ها و نیاز های آتی خود را به زبان انگلیسی تهیه فرموده و به دفتر اینجانب ارسال فرمایند تا پس از بررسی، طی ملاقاتی حضوری روش های اجرایی و عملیاتی این همکاری ها مورد مذاکره قرار گیرد.

ارادتمند، بهجو

تلفن های دفتر، (شرکت بهساز):
88978331 & 88978332
88986610

آدرس ایمیل:
behjou1@yahoo.com
behsaz_ss@yahoo.com